Kungörelse enligt plan- och bygglagen grannehörande gällande fastigheten Tennet 2

Kungörelse enligt PBL grannehörande gällande
fastigheten TENNET 2


Kungörelse enligt plan- och bygglagen: Grannehörande gällande fastigheten TENNET 2.

Ämnesområde: Kungörelse enligt plan- och bygglagen
Kungörelserubrik: Grannehörande
Fastighet: TENNET 2
Ärendenummer: BYGG-2026/00352
Anslaget sätts upp: 2026-08-26
Anslaget tas ner: 2026-09-14

Ansökan gäller ändring av placering av garage på fastigheten TENNET 2.
Eventuella synpunkter ska ha kommit in till samhällsbyggnadskontoret Box 706 572 28
Oskarshamn senast 2026-09-14.

Handlingarna finns tillgängliga på servicecenter stadshuset Oskarshamn kommun.

Samhällsbyggnadsnämnden